Tel:(+90) 212 553 90 90 Cep: (+90) 532 569 08 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

 

Sıkça Sorulan Sorular
İçerik
Lazer makinesi ile ilgili soruların olması Durumunda. Burada ele alınmayan bir sorunuz varsa bize bir e-posta gönderin veya bir temsilci ile canlı sohbet edin.

Lazer makinesi nasıl çalışır?
Bir lazer makinesi, çok güçlü bir lazer ışını hassas bir odak uzunluğunda çeşitli materyallere yönlendirerek çalışır. Hız ve güç ayarına bağlı olarak lazer ışını malzeme yüzeyini çıkarır veya keser.
Kalender Lazeri diğer lazer makinelerinden farklı yapan nedir?
Rakiplerinin aksine, Kalender Lazer sistemi Çok rahat kullanılabilir bir arayüz programına sahip olmakla ile birlikte çok iyi bir mekanik sisteme sahiptir.
Lazer sadece granit gravür için mi?
Tabii ki değil! Kalender Lazer, Lazer endüstrisinde kullanılmak üzere oluşturulmuş ve çok çeşitli malzemeleri oymalı / kesebilir. Akrilik, plastik veya ahşaptan daha kalın parçalarla kesebilir ve herhangi bir boyut veya ağırlık kısıtlaması olmaksızın tuğla veya granit gibi taş yüzeyler boyunca işlem yapabilirsiniz.
Lazer makinesi öğrenmek ve kullanmak için kolay mı?
Evet! KurulumEkibimiz, lazer makinenizi hemen çalıştırmanıza yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, detaylı el kitapları, 24 saat teknik destek, çevrimiçi videolar ile Destek Saglıyoruz.
Lazer Lazer makinesinde ne var?
Kalender Lazer makineleri aksesuarları ile birlikte gelen Su sogutma ünitesi,Vakum Motoru,Hava Motoru Ve Gerekli tüm yazılımlar bulunur Ve iş için gerekli makine parametrelerini değiştirmenize olanak tanıyan Lasercut Yazılımı yanında Verilir.
Lazer Makinasının Bilgisayar gereksinimleri nelerdir?
SN2816, 32bit ve 64bit işletim sistemlerinde Windows® XP / 7/8/10 ile uyumludur. Dosya aktarımı, USB bağlantısı üzerinden bilgisayara saniyede 500 KB hızla veya USB flash sürücü doğrudan aktarımı ile gerçekleştirilir.
Lazer makineleri kesim / gravür işlemi yapabilmesi için grafik türleri nelerdir?
Taranan fotoğraflar, küçük resim, bitmaplar, metin, logolar tamamen kazınabilir. Kesmek için vektör tabanlı grafikler gerekecekmektedir.
Lazer Makinasının Sarf malzemeleri nedir?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Lazer makinesi bakımı var mı?
Düzenli bakım, ekipmanınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Rayları haftada bir kez silerek ve WD40 Sprey yağ kullanarak temiz tutun ve Tozdan uzak tutun. Objektifin ve aynaların düzenli olarak temizlenmesi onları hasar görmesini önleyecektir. Zamanla, lazer tüpünün değiştirilmesi gerekecek. Lazer tüpünün normal ömrü 8000-10000 saattir (çalıştırmak için yalnızca bir saatte 12 kuruş maliyet). Lazer tüpü, objektif ve aynalar için hariç 1 yıl garanti sunuyoruz.